Christmas Decor 22cm Gingerbread Carousel with Music, Xmas & Co. RS01-7
$66.99
RRP $68.99
SAVE 3%
SOLD OUT
Gingerbread Carousel with Music
Elevate your space with a special flair from our handpicked selection of beautiful festive decor Gingerbread Village!
Specifications
- Size: approx. 11.5cm W x 11.5cm D x 21.5cm H
- Material: Polyresin
#Holiday Festive Seasonal Decorations #LED Christmas Lights #Glass Christmas Ornaments #Christmas Centerpieces #Holiday Table Decor
(796548726945)
| SKU | 796548726945 |
| Model # | RS01-7 |
| Barcode # | 796548726945 |
| Brand | Xmas & Co. |
| Assembled Length | 0.120m |
| Assembled Height | 0.220m |
| Assembled Width | 0.120m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997