Christmas Card (Pk of 10) RSPCA Elf by Vevoke HS-XCP23007
$13.95
RRP $13.99
SAVE 0%
Only 2 left
Christmas Card (Pk of 10) RSPCA Elf
Beautiful wallet of 10 charity Christmas cards with gold envelopes
- Design by Fiona Woodcock
- Printed on richly textured, premium matt FSC paper, using soy inks
- Luxurious foil highlights on wallet and card
- 10% of wholesale proceeds given to the RSPCA
- Inscription inside card reads With best wishes for the Festive Season"
- Cards measure 124x124mm
- Gold envelope printed with vegetable ink
#Greeting #Note #Occasion #Decorative #Art
(9346109071826)
| SKU | 9346109071826 |
| Model # | HS-XCP23007 |
| Barcode # | 9346109071826 |
| Brand | Vevoke |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.124m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.124m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997