Chic & Love Bear Bag Charm & Swarovski Birthstone Necklace November Topaz CAL37561
Bailey Bear Bag Charm & Swarovski Birthstone Necklace November Topaz
Bailey Bear is a unique bear that has been lovingly made from head to paw with the highest quality materials and adorned with Swarovski Crystals. Bailey offers consumers a very special gift for those treasured moments.
Features
- Bailey Bear has soft premium plush fabric, complimented by a rose gold satin ribbon
- The bag clip features a rose gold lobster clasp with a Swarovski crystal medallion
- The necklace is made from brass and is rose gold plated with a Swarovski birthstone.
Packaging
- Presented in a gift box with a rose gold satin handle and matte seal finish
- Features foil stamped and spot gloss details
- Dimensions (W x H x D): 10 x 10 x 8cm
Swarovski topaz November birthstone.
Supplied by Jasnor Australia
#CHIC & LOVE #gift #fashion #accessories
(5050624375614)
| SKU | 5050624375614 |
| Model # | CAL37561 |
| Barcode # | 5050624375614 |
| Brand | CHIC & LOVE |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.070m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997