Chelsea Chip & Dip Bowl 42cm Mango Wood Ladelle 60929
$42.99
RRP $79.95
SAVE 46%
Only 3 left
Chelsea Mango Wood Chip & Dip Bowl
Liven up your summer gatherings with the Chelsea Mango Wood range! The mango wood pieces features a hand-painted tropical floral design, perfect for adding a burst of colour to your table.
Specifications
- Material: Mango wood
- Dimensions (L x W x H): 42 x 19.5 x 3cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9314689237833)
| SKU | 9314689237833 |
| Model # | 60929 |
| Barcode # | 9314689237833 |
| Brand | Ladelle |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.420m |
| Assembled Height | 0.029m |
| Assembled Width | 0.195m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997