Centurion 2026 Diary Wooden PU A4 Week to View White, Sunbird Y-DCD-PUA47
Centurion Wooden PU 2026 Diary
Stay organised, inspired, and in control with the CENTURION Diary, a perfect blend of elegance and functionality. Designed for professionals, students, and anyone who values time management, this diary combines aesthetics with practical features.
Specifications
- Date: 12 months (January to December 2026)
- Format: Week to View
- Page Size (W x H): A4 (21 x 29.7cm)
Features
- Previous and forward months reference
- Australian public holidays and important dates
- Ample writing space for notes and tasks
#Calendar #Planner #Organiser #Office #School #Home #2026
(9323258081562_White)
| SKU | 9323258081562_White |
| Model # | Y-DCD-PUA47 |
| Barcode # | 9323258081562 |
| Brand | Centurion |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997