Cath Kidston Bath Gift Set Carnival Parade Hand Towel Body Wash & Lotion FG1718
$31.99
RRP $49.95
SAVE 36%
In Stock
Cath Kidston Carnival Parade Bath Gift Set
Enchanting carnival inspired gift filled with bathing goodies of gentle body wash and soft body lotion fragranced with delicious Pistachio Ice, and a classic Cath Kidston polka dot cotton hand towel.
Features
- For a refreshing and gentle cleanse our body wash is blended with moisture-locking glycerin and essential oils of sweet orange and balsam.
- To pamper skin, there
#Health #Beauty #Wellness #Massage #Relax #Make-up #Cosmetics
(5015632114747)
| SKU | 5015632114747 |
| Model # | FG1718 |
| Barcode # | 5015632114747 |
| Brand | Cath Kidston London |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.340m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Assembled Length | 0.165m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997