Caribee Moonlite Waist Bag
The Caribee Moonlite Waist Bag is a convenient way to carry your essentials with you whilst exercising.
Features
- Compact style waist pack
- Rear zip security pocket
- Front utility sleeve
- Adjustable webbing hip belt
- Size: 14 x 25 x 10cm
#Caribee #travel #gift #accessories #bag
(9315524012028)
| SKU | 9315524012028 |
| Model # | 1202 |
| Barcode # | 9315524012028 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.140m |
| Shipping Cubic | 0.003500000m3 |
| Assembled Length | 0.140m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997