Caribee Aspen Waist Bag
The Caribee Aspen Waist Bag is a convenient way to carry your essentials with you whilst exercising.
Features
- Mid size waist pack with main zip storage compartment
- Twin front zip utility pockets
- Adjustable webbing hip belt
- Size: 16 x 30 x 9cm
#Caribee #travel #gift #accessories #bag
(9315524012042)
| SKU | 9315524012042 |
| Model # | 1204 |
| Barcode # | 9315524012042 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.005m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.281m |
| Assembled Width | 0.090m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997