Power Shoulder/Waist bag Black 1207
Specifications
- Dimensions: 26 x 17 x 8cm
Features
- Large main zippered storage compartment
- Internal sleeve organizational pocket
- Front zippered stash pocket
- Adjustable QR webbing strap
- Top webbing carry handle
#Travel #Gift #Accessories
(9315524012066)
| SKU | 9315524012066 |
| Model # | 1206 |
| Barcode # | 9315524012066 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.080m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997