Caribee Multi Tool with 11 Functions 1404- Camping Gear- knife, scissors, screw driver 1404
$16.99
RRP $19.99
SAVE 15%
Only 1 left
Multi Tool with 11 Functions 1404 - Camping Gear - knife, scissors, screw driver 1405
Key features
- Compact multi tool
- Camouflage treatment on housing
- Stainless steel tool
- Utensils include, knife, scissors, flathead screw driver, bottle opener, saw, wire cutters, phillips screwdriver, standard pliers and more.
#Travel #Gift #Accessories
(9315524014046)
| SKU | 9315524014046 |
| Model # | 1404 |
| Barcode # | 9315524014046 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997