Caribee Lotus Backpack 22L Black 6303BLK, School & Travel
$26.95
RRP $32.95
SAVE 18%
SOLD OUT
Backpack Lotus 22L Black 6303BLK, School & Travel
Built tough along with it's classic good looks, the Caribee Lotus 22L backpack in classic black. Key features
- Volume: 22L
- Dimensions: (w) 27 x (h) 44 x (d) 18cm
- Classic styled Caribee daypack
- A4 compatible size book pack
- Front zip pocket with key clip
- Heavy duty construction
- Action Back harness system.
#Travel #Gift #Accessories
(9315524630314)
| SKU | 9315524630314 |
| Model # | 6303BLK |
| Barcode # | 9315524630314 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.420m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.330m |
| Assembled Height | 0.399m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997