Caribee LED Flashlights (3-Pack) Camo, EJF 1401
$18.99
RRP $20.99
SAVE 10%
Only 1 left
Caribee LED Flashlights
Ideal for around the house or your next camping trip, this three pack of LED torches are a handy accessory.
Specifications
- Includes 3 x LED flashlights
- Great for the family to use on camping trips or around the house
- 9 powerful LED's per torch
- Bright 36 lumen white light
- Compact size
- Camouflage treatment on torch housing
- Wrist straps
- 3 x AAA batteries required per flashlight (not included)
#Caribee #travel #gift #accessories #bag
(9315524014015)
| SKU | 9315524014015 |
| Model # | 1401 |
| Barcode # | 9315524014015 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997