Caribee 15.4-Inch Digi Wrap Laptop Sleeve
Caribee's neoprene Digi Wrap laptop sleeve is made to protect most laptops up to 15.4-inch in size. With zippered access, this laptop sleeve opens wide to accommodate your laptop and help protect it during transit with is soft and flexible neoprene surround.
Specifications
- Size: 37cm (w) x 29cm (l)
#Caribee #School #Office #Pen
(9315524012172)
| SKU | 9315524012172 |
| Model # | 1217 |
| Barcode # | 9315524012172 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.040m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997