Caribee Folding Wash Basin 7L Yellow, EJF 1419
$26.99
RRP $31.99
SAVE 16%
Only 1 left
Caribee Folding Wash Basin
This handy 7L Caribee folding wash basin is ideal for camping and caravanning.
Specifications
- Capacity: 7L
- Weight: 500g
- Dimensions: 37 x 27 x 12cm (5cm when closed)
Features
- Lightweight and perfect for when storage space is at a premium
- Strong durable PP and TPR construction
- FDA Approved, BPA and Phthalate Free
#Caribee #travel #gift #accessories #bag
(9315524014190)
| SKU | 9315524014190 |
| Model # | 1419 |
| Barcode # | 9315524014190 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.050m |
| Shipping Height | 0.350m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997