Caribee Document Wallet Grey- Travel Wallet 1226
$19.95
RRP $25.99
SAVE 23%
Only 1 left
Document Wallet Grey - Travel Wallet 1227
Document wallet from Caribee
- great for travelling.
Features
- Fits passports, tickets, credit cards, pens, etc
- Ticket and passport sleeve
- Removable wrist strap
- Size: L13cm x W25cm
#Travel #Gift #Accessories
(9315524012264_Grey)
| SKU | 9315524012264_Grey |
| Model # | 1226 |
| Barcode # | 9315524012264 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.249m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997