Caribee Departure Bag 2.0 Black- Shoulder Bag- Travel Knapsack 1230
$62.99
RRP $78.99
SAVE 20%
SOLD OUT
Departure Bag 2.0 Black - Shoulder Bag - Travel Knapsack 1231
Specifications
- Dimensions: 32 x 26 x 9cm
Features
- Large travel shoulder bag satchel designed for international travel
- Adjustable padded shoulder strap
- Large main zip storage pocket
- Rear zip travel organiser panel for added security
- Passport storage
- Phone pouch
- Map pocket
- Utility pockets
#Travel #Gift #Accessories
(9315524012301)
| SKU | 9315524012301 |
| Model # | 1230 |
| Barcode # | 9315524012301 |
| Brand | Caribee |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.330m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Assembled Length | 0.330m |
| Assembled Height | 0.329m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997