Cabeau Fold 'N Go Blanket - Royal Blue BLFG2085
$28.99
RRP $44.99
SAVE 36%
Only 1 left
Fold 'N Go Blanket - Royal Blue
Includes a French microfiber travel case featuring a detachable handle for carrying or strapping around a single luggage handle/pole (approx. 3-inch diameter loop).
Specifications: Dimensions: 152 cm x 92 cm (unfolded blanket)/20 cm x 32 cm (in case) Multi-Purpose Blanket Microfiber Travel Carrying Case Case Compact and Portable
#Travel #Gift #Accessories
(9312794212103)
| SKU | 9312794212103 |
| Model # | BLFG2085 |
| Barcode # | 9312794212103 |
| Brand | Cabeau |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.260m |
| Assembled Length | 0.280m |
| Assembled Height | 0.189m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997