Cabbage Ceramic Plate 30x30cm Green, Home Decor, Coast to Coast Home KW2305
$20.95
RRP $36.99
SAVE 43%
SOLD OUT
Cabbage Ceramic Plate
The Cabbage Ceramic Plate is crafted from high-quality ceramic, showcasing exquisite craftsmanship and attention to detail. Whether displayed on a shelf or tabletop, embrace its charm and elevate your interior with this captivating piece of art.
Specifications
- Dimensions (L x W x H): 30 x 30cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9330049806488)
| SKU | 9330049806488 |
| Model # | KW2305 |
| Barcode # | 9330049806488 |
| Brand | Coast to Coast |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.400m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.300m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997