Buddy & Barney Deluxe Light-Up Lawn Darts, BB229
Buddy & Barney Deluxe Light-Up Lawn Darts
Take outdoor fun to the next level with the Buddy & Barney Deluxe Light-Up Lawn Darts. This exciting backyard game set includes light-up darts and glow-in-the-dark targets for day or night play.
Features
- Ideal for backyard & outdoor games
- Great for family fun & parties
Specifications
- 6 pieces (4 light-up lawn darts, 2 glow-in-the-dark targets)
- Recommended for ages 5+
- Suitable for 2 to 4 players
- Package dimensions (W x H x D): 30 x 22 x 7.5cm
- Requires LR41 button batteries (included)
#lawn darts #light up lawn darts #outdoor game for kids #backyard games #glow in the dark outdoor toy #family outdoor games #buddy and barney lawn darts #camping games
(712195456004)
| SKU | 712195456004 |
| Model # | BB229 |
| Barcode # | 712195456004 |
| Brand | Buddy & Barney |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.220m |
| Assembled Width | 0.075m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997