Buddy & Barney Bath Time Stickers -- Silly Faces
Enjoy hours of bath time fun creating hilariously funny faces with Bath Time Stickers. Learning while having fun can boost memory, increase attention and accelerates knowledge retention.
Features
- The chunky foam pieces can be stuck to the bath tub when they're wet, or float on the surface of the water.
- Comes in a handy mesh bag with suction pads.
Specifications
- 37 pieces
- Recommended for ages 3+
- Package dimensions (W x H x D): 25 x 23 x 6cm
#silly face bath stickers #bath time toy #foam bath toy kids #creative bath toy #toddler bath toy #buddy and barney bath stickers #bath wall stickers kids #kids bath fun toy
(710560563005)
| SKU | 710560563005 |
| Model # | BB007 |
| Barcode # | 710560563005 |
| Brand | Buddy & Barney |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.230m |
| Assembled Width | 0.060m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997