Buddy & Barney Bath Time Marble Run
Build a winding, twisty race track with bright and vibrant pieces and watch the balls race their way down the watery track with Bath Time Marble Run.
Features
- Easy to build for bath time fun
- Attaches to tiles with suction cups
- Encourages STEM learning & problem-solving
- Develops fine motor skills
- Bright, durable, water-safe materials
Specifications
- 36 pieces
- Recommended for ages 3+
- Package dimensions (W x H x D): 19.5 x 29 x 8.5cm
#bath marble run #bath time toy #marble run bath toy #stem bath toy #suction bath toy kids #toddler bath toy #water play toy bath #buddy and barney bath toy #interactive bath toy #kids bath marble run
(712195455724)
| SKU | 712195455724 |
| Model # | BB184 |
| Barcode # | 712195455724 |
| Brand | Buddy & Barney |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.195m |
| Assembled Height | 0.290m |
| Assembled Width | 0.085m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997