Bowl On Tree 7" from Diti International 1025368, Handcrafted Dishware
$19.99
RRP $99.99
SAVE 80%
Only 1 left
Bowl On Tree 7" from Diti International
Bowl made of Aluminum with nickel plating and brass gold coated stand.
Please note: Being handcrafted every art piece is unique. You may find some variations and would not find it as perfect as machine made items. This is a feature of the product not a defect.
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(2990010304732)
| SKU | 2990010304732 |
| Model # | 1025368 |
| Barcode # | 2990010304732 |
| Brand | Diti International |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.170m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.210m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997