Bostik Blu-Tack Colour 75g
This Bostik Blu-Tack Colour is ideal for use around the home or workspace. You can use it to mount posters and other displays to a wall or even to play with as a fun alternative to modelling clay.
Specifications
- 5 assorted colours in the pack
- Total of 75g
- Non-toxic
- Soft and mouldable
#School #Office #Stationery
(9310492000466)
| SKU | 9310492000466 |
| Model # | 94496 |
| Barcode # | 9310492000466 |
| Brand | Bostik |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997