Bookend Ludicrous Bunny (Single) 24cm Vibrant Blue, Urban Products UH163001
Ludicrous Bunny Bookend (Single) 24cm by Urban Products
The Ludicrous Bunny Bookend is a unique and eye-catching way to keep your books in order. This bookend is made of durable plastic and features a cute and vibrant bunny. The wide base will ensure your books stay in place. This bookend a great addition to any room. It's perfect for kids' rooms, classrooms, or any other space that needs a bit of extra organization. The Ludicrous Bunny Bookend is sure to bring a smile to anyone who sees it.
Specifications
- Material: Polyresin
- Dimensions Approx : H24 x W11 x D13cm
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9345274173229)
| SKU | 9345274173229 |
| Model # | UH163001 |
| Barcode # | 9345274173229 |
| Brand | Urban products |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.270m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.110m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997