Beatrix Potter Photo Frame Peter Rabbit Double Frame, Jas-BP150702
$28.95
RRP $49.95
SAVE 42%
SOLD OUT
Peter Rabbit 2-Picture Frame
Celebrate a new bundle of joy with this Peter Rabbit picture frame, a perfect way to display treasured photos. With artwork taken from the tales of Beatrix Potter, this bunny picture frame makes for a wonderful gift.
Features
- Hold two photos
- Much loved character from the Tales of Beatrix Potter
- Stunning decor piece for the home nursery
Supplied by Jasnor.
(9319057507020)
| SKU | 9319057507020 |
| Model # | BP150702 |
| Barcode # | 9319057507020 |
| Brand | Beatrix Potter |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.280m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.330m |
| Assembled Length | 0.340m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.055m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997