Beatrix Potter Peter Rabbit Hanging Ornament 9cm Mrs Rabbit in Burrow, Whitehill A30460
Beatrix Potter Mrs Rabbit in Burrow Hanging Ornament
This charming Mrs. Rabbit wooden hanging ornament has been intricately created and comes encased in a beautiful eco-friendly glass dome. This classic vintage style helps bring to life the original illustrations from the Beatrix Potter stories. A stunning decorative gift, self-purchase of home decoration. Produced using sustainably sourced wood and glass domes instead of plastic.
Specifications
- Material: Glass, Wood
- Dimensions: 9cm H x 5cm W x 5cm L
- Presented in branded gift box
#Collectors #Gift Idea #Home Decor
(720322304609)
| SKU | 720322304609 |
| Model # | A30460 |
| Barcode # | 720322304609 |
| Brand | Beatrix Potter |
| Assembled Length | 0.050m |
| Assembled Height | 0.090m |
| Assembled Width | 0.050m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997