Beatrix Potter by Jim Shore Figurine 17cm Mrs Rabbit & Bunnies, Whitehill 6010688
$47.95
RRP $243.99
SAVE 80%
SOLD OUT
Beatrix Potter by Jim Shore Mrs Rabbit & Bunnies Figurine
In this beautifully crafted figurine by Jim Shore, we get a glance inside the Rabbit household on a cozy night. Tucking her littlest bunny into bed, Mrs. Rabbit tends to sleepy child while her three other youngsters huddle excitedly by the fire.
Details
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 17cm H x 16cm W x 17.2cm L
- Presentation: Branded giftbox
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399305537)
| SKU | 028399305537 |
| Model # | 6010688 |
| Barcode # | 028399305537 |
| Brand | Beatrix Potter |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.172m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.160m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997