Beatrix Potter by Jim Shore Figurine 10cm Mini Jemima Puddle-Duck, Whitehill 6010694
$19.99
RRP $50.99
SAVE 61%
SOLD OUT
Beatrix Potter by Jim Shore Mini Jemima Puddle-Duck Figurine
Beatrix Potter, published The Tale of Jemima Puddle-Duck in 1908. A hundred years later, the playful duck still captivates children and adults alike. Bring the nostalgia home with Jim Shore.
Details
- Material: Stone Resin
- Dimensions: 10.5cm H x 4.5cm W x 7cm L
- Presentation: Branded giftbox
#Collect #Display #Gift #Home D
(028399305599)
| SKU | 028399305599 |
| Model # | 6010694 |
| Barcode # | 028399305599 |
| Brand | Beatrix Potter |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.070m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.040m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997