Battle Splash Water Balloon Pump with 200 Balloons, EJF 1000166DOM
$18.99
Only 1 left
Battle Splash Water Balloon Pump with 200 Balloons
A bottle with rapid fill nozzle for quick and easy balloon inflation. This battle splash pump makes a great addition to any water balloon fight! With 200 multi-coloured balloons, you'll have plenty of ammo for your next battle.
Contains
- 1 x Water bottle with pump
- 200 x Water balloons
#Toy #Collect #Play
(810028218727)
| SKU | 810028218727 |
| Model # | 1000166DOM |
| Barcode # | 810028218727 |
| Brand | Anker Play Products |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997