Baby Bib - We Both Know That's Not An Aeroplane
Boasting colourful designs with a focus on utility, the Baby range features the ultimate blend of aesthetic and tactile products that inspire and encourage little ones' development.
Features
- Baby bib featuring cute, quirky verse made from breathable cotton outer layer, with durable polyester inner lining
- Fun new bandana design
- Available in 6 designs
Specifications
- Size: 10 x 0.5 x 16cm
#Splosh #gift #fashion #accessories #baby
(9332519126843)
| SKU | 9332519126843 |
| Model # | BBY209 |
| Barcode # | 9332519126843 |
| Brand | SPLOSH |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.006m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997