Australian Geographic Tech Organiser with Charging Cable, EJF ULTGW0480
Australian Geographic Tech Organiser with Charging Cable
Keep all cables, chargers and tech equipment organised in one place with the ultimate travel companion. Crafted with the modern traveller in mind, this durable compact tech organiser bag is designed to keep all gadgets and essentials neatly organised and easily accessible.
Features
- INCLUDES BONUS 2 metre 3-in-1 USB charging cable, with USB-C, Micro-USB and Lightning connections for hassle free charging.
- Multiple compartments, mesh pockets, and elastic loops for easy organisation
- Durable, travel-friendly design with secure zip closure
- Compact and lightweight, perfect for travel or daily use
PLEASE NOTE all other accessories in image are not included.
#Tech organiser #Cable organiser #Electronics organiser #Gadget organiser #Tech accessories bag #Tech pouch #Travel organiser
(ULTGW0480)
| SKU | ULTGW0480 |
| Model # | ULTGW0480 |
| Barcode # | ULTGW0480 |
| Brand | Australian Geographic |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997