Australian Geographic Mini Heatable Wombat ULTHB1364W
$18.99
RRP $19.99
SAVE 5%
SOLD OUT
Australian Geographic Mini Heatable Wombat ULTHB1364W
This cuddly wombat toy is so aww-some! Heat it up in the microwave for a few minutes for a toasty friend, or pop it in the fridge to make a cool chiller bag for kids with headaches or needing a chill-down. Either way, it's gonna stick around for a few hours of comfort!
Filled with safe tourmaline beads.
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(9338707112575)
| SKU | 9338707112575 |
| Model # | ULTHB1364W |
| Barcode # | 9338707112575 |
| Brand | Australian Geographic |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.115m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.035m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997