Australian Geographic Cosmic Stress Balls (Set of 3) Sun, Moon, Earth, EJF ULTGW0467
$14.99
Only 1 left
Australian Geographic Cosmic Stress Balls - Sun, Moon, Earth
Relax and let go of your stress with the Australian Geographic Cosmic Stress Balls. Made of soft, durable PU foam, it's perfect for safely releasing pent-up tension and calming your mind.
Discover the solar system's wonders with these themed stress balls, ideal for easing tension when stress levels soar!
#toy #gift
(9338707115484)
| SKU | 9338707115484 |
| Model # | ULTGW0467 |
| Barcode # | 9338707115484 |
| Brand | Australian Geographic |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997