Australian Geographic Camping Multi-Tensil ULTGW0520
$20.99
RRP $21.99
SAVE 5%
Only 1 left
Australian Geographic Camping Multi-Tensil
Ultimate travel cutlery set complete with multi-use washcloth carry case. Compact and versatile, this tool covers all outdoor dining needs with a knife, fork, spoon, and straw. Perfect for camping trips, picnics, and hikes!
#Australian Geographic #travel #gift #accessories
(9338707116375)
| SKU | 9338707116375 |
| Model # | ULTGW0520 |
| Barcode # | 9338707116375 |
| Brand | Australian Geographic |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.370m |
| Shipping Length | 0.280m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997