At Home Vintage Sign - Man Cave, TSK Giftware AHS015
$1.99
RRP $13.95
SAVE 86%
Only 2 left
At Home Vintage Sign - Man Cave
Quality wooden vintage sign that makes a perfect gift for that someone special, or just to add charm to your existing decor.
Specifications
- Dimensions: 18 x 18cm
- Material: MDF
- NOT suitable for outdoors
#Gift #Home #Chic #Living #Kitchen #Indoor #Light #Decor
(5397138086989)
| SKU | 5397138086989 |
| Model # | AHS015 |
| Barcode # | 5397138086989 |
| Brand | TSK Giftware |
| Shipping Weight | 0.2500kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.180m |
| Assembled Height | 0.159m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997