Ashdene Barney Gumnut & Friends Scatter Tray Koala Set of 2, Ladelle 517216-2
Barney Gumnut & Friends Koala Scatter Tray - Set of 2
Tamsin Ainslie has lovingly captured iconic baby Australian animals in our new children's range. Featuring fun and cuddly creatures in a cute hand painted setting, this divine range will suit all children who will want to make meal times fun and entertaining. Using colourful and soft pastel colours, the Barney Gumnut & Friends range will appeal to both boys and girls.
Specifications
- Easy to clean
- Light weight
- Dishwasher safe (not microwave or oven safe)
- Fabrication: Melamine
- Tray Dimensions (L x W x H): 21x 14.2 x 1.3cm
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(931468971492)
| SKU | 931468971492 |
| Model # | 517216-2 |
| Barcode # | 9314689971492 |
| Brand | Ladelle |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.235m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Assembled Length | 0.140m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.020m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997