ARTLINE FLOW 4 COLOUR RETRACTABLE PEN
The artline flow series is as it sounds. Free and ready to perform with ease and agility. The low-Viscocity gel ink allows a smooth free writing flow on any surface creating the ultimate writing experience for you.
Features
- 4-Colour pen with bright ink
- Rubber grip
- Ultimate in writing, smooth and convenient
Specifications
- Barrel: Plastic
- Line Width: 1.0mm
- Nib Type: Ballpoint
- Colour: 4-Colour
#School #Office #Stationery
(9310924050236)
| SKU | 9310924050236 |
| Model # | 198102 |
| Barcode # | 9310924050236 |
| Brand | Artline |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997