Artline 30 Permanent Marker 5mm Chisel Nib Blue Box of 12
$10.95
RRP $19.95
SAVE 45%
In Stock
Artline 30 Permanent Marker 5mm Chisel Nib Blue Box of 12
Ideal for all types of permanent marking, from porous surfaces such as cardboard and wood, to non-Porous surfaces such as steel and glass Instant drying alcohol based ink Low odour Ink is xylene free and rohs compliant Convenient pocket size Chisel nib with 2.0
- 5.0mm line widths
#School #Office #Stationery
(4974052800245)
| SKU | 4974052800245 |
| Model # | 103003 |
| Barcode # | 4974052800245 |
| Brand | Artline |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997