Artico Scarf William Morris Strawberry Thief Red SCA007
$18.99
RRP $24.99
SAVE 24%
SOLD OUT
William Morris Strawberry Thief Scarf
Scarf it up with this William Morris Strawberry Thief Scarf. A versatile accessory that can be used for various purposes. Suitable for work and travel, religious and cultural events, casual and formal occasions.
Features
- Breathable fabric
- Lightweight
- Ability to absorb moisture
- Style it in different ways
Specifications
- Size: 89 x 178cm
- Material: 100% Viscose
#Artico #gift #fashion #accessories
(9351095036957)
| SKU | 9351095036957 |
| Model # | SCA007 |
| Barcode # | 9351095036957 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.215m |
| Assembled Length | 0.470m |
| Assembled Height | 0.209m |
| Assembled Width | 0.005m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997