Artico Novelty Socks Fries One Size Fits All Food Socks CS015
Fries Socks
These mid calf fries socks will keep your feet warm and tasty during cold weather. These cute socks are packaged as a box of fries that looks good enough to eat!
Features
- A fun and special gift for all occasion
- Soft & comfortable
- Warm & fuzzy
Specifications
- Length: Mid calf socks
- Size: One Size Fits All
- Materials: Cotton blend
- Care Instructions: Machine washable
- Package Includes: 1 pair of socks in a box
- Gender: Unisex
#Artico #gift #fashion #accessories #socks
(9351095030221)
| SKU | 9351095030221 |
| Model # | CS015 |
| Barcode # | 9351095030221 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.030m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.090m |
| Assembled Height | 0.079m |
| Assembled Width | 0.030m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997