Artico Mug with Tea Infuser William Morris Strawberry Thief Blue BM03
$26.95
RRP $29.95
SAVE 10%
SOLD OUT
William Morris Strawberry Thief Fine Bone China Mug with Tea Infuser
Enjoy a cup of hot tea with this Fine Bone China mug from Artico, featuring William Morris' Strawberry Thief artwork. Comes with lid and a metal tea infuser.
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9351095034403)
| SKU | 9351095034403 |
| Model # | BM03 |
| Barcode # | 9351095034403 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997