Artico Mug with Tea Infuser Claude Monet Water Lilies BM09
$28.99
RRP $29.95
SAVE 3%
SOLD OUT
Claude Monet Water Lilies Fine Bone China Mug with Tea Infuser
Enjoy a cup of hot tea with this Fine Bone China mug from Artico, featuring Claude Monet's Water Lilies. Comes with lid and a metal tea infuser.
#Kitchen #Drink #Gift #Eat #Cooking #Home Decor #Bar
(9351095038852)
| SKU | 9351095038852 |
| Model # | BM09 |
| Barcode # | 9351095038852 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.125m |
| Shipping Length | 0.205m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.100m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997