Artico Manicure Set William Morris Larkspur Mint 10 Piece MCS006
$10.99
RRP $14.99
SAVE 27%
Only 2 left
William Morris Larkspur 10 Piece Manicure Set
This beautiful compact William Morris Wild Tulip 10 Piece Manicure Set will make a beautiful gift for her. Its compact size will pack easily in a handbag or make up bag.
Features
- Size: 13 x 8.6 x 2.2cm
#Health #Beauty #Wellness #Massage #Relax #Make-up #Cosmetics
(9351095020307)
| SKU | 9351095020307 |
| Model # | MCS006 |
| Barcode # | 9351095020307 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.130m |
| Assembled Height | 0.019m |
| Assembled Width | 0.086m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997