Artico Journal A6 Lined Strawberry Thief Red JA607
$13.99
RRP $19.99
SAVE 30%
Only 2 left
Artico A6 Lined Journal
A beautifully crafted fabric bound journal.
Features
- Size: A6 (10.5 x 14.8cm)
- 200 lined pages
- 2 ribbon markers
- Back pocket
- 120gsm paper
#Artico #School #Office #Pen
(9351095047649)
| SKU | 9351095047649 |
| Model # | JA607 |
| Barcode # | 9351095047649 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.220m |
| Shipping Cubic | 0.000660000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.099m |
| Assembled Width | 0.150m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997