William Morris Fruit Bamboo Fan
This bamboo folding fan features a William Morris Fruit design with a scalloped rim. Lightweight for convenience, carry it wherever you need to go. Packaged in a matching gift box, this hand fan makes a great gift for William Morris lovers.
#Artico #gift #fashion #accessories
(9351095038463)
| SKU | 9351095038463 |
| Model # | BF04 |
| Barcode # | 9351095038463 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.215m |
| Assembled Length | 0.215m |
| Assembled Height | 0.034m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997