Artico Baby Bodysuit Baby Talk Party At My Crib BTO005
$8.95
RRP $19.99
SAVE 55%
Only 2 left
Baby Talk Bodysuit
Baby Talk Bodysuit is a bodysuit featuring a funny message from the little one. Makes a great baby shower gift.
Specifications
Size: 0 to 3 months
Material: 100% Organic Cotton
#Artico #gift #fashion #accessories #baby
(9351095028082)
| SKU | 9351095028082 |
| Model # | 9351095028082 |
| Barcode # | 9351095028082 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.280m |
| Shipping Length | 0.215m |
| Assembled Length | 0.160m |
| Assembled Height | 0.179m |
| Assembled Width | 0.015m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997