Artico Australian Made Wooden Bookmark - Canberra Bell WB012
$6.99
RRP $9.95
SAVE 30%
Only 1 left
Australian Made Wooden Bookmark
If you're an Australian floral lover and a reader, then this is perfect for you - wooden bookmark of Australian floral, designed and made in Australia.
Approximate Dimensions: 18 x 6 x 0.2cm
#Artico #School #Office #Pen
(9351095045751)
| SKU | 9351095045751 |
| Model # | WB012 |
| Barcode # | 9351095045751 |
| Brand | Artico |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.170m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997