Aromist Essential Oil 15 mL
- Rosemary
Use an essential oil burner or diffuser for aromatherapy or mix with a carrier oil to create a variety of treatments for skin, hair, bath and body.
Dimensions: 3cm (Diameter) x 7.5cm (H) Capacity: 15mL
#Fragrance #Gift #HomeDecor
(9314777530624)
| SKU | 9314777530624 |
| Model # | 53062 |
| Barcode # | 9314777530624 |
| Brand | Gibson Gifts |
| Shipping Weight | 0.4900kg |
| Shipping Width | 0.020m |
| Shipping Height | 0.170m |
| Shipping Length | 0.230m |
| Assembled Length | 0.030m |
| Assembled Height | 0.069m |
| Assembled Width | 0.030m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997