Armaf Club de Nuit Precieux I Extrait de Parfum 55mL
Armaf Club de Nuit Precieux I Extrait de Parfum 55mL offers a luxurious and sophisticated fragrance experience that blends fruity, floral, and woody notes.
Fragrance Notes
- Top: pineapple, lemon, caramel, pear, bergamot, pink pepper and black pepper
- Middle: oak moss, white wood, anise, lily of the valley and jasmine
- Bottom: ambroxan, vanilla, leather, amber, white musk, cedar and patchouli
Fragrance, perfume, gift idea.
(6294015181913)
| SKU | 6294015181913 |
| Model # | AR988 |
| Barcode # | 6294015181913 |
| Brand | Armaf |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997