Armaf Club de Nuit Man Eau de Toilette 105mL
A spicy woody fragrance for men. This fragrance has the power to last through the day, and turning heads while it does.
Fragrance Notes
- Top: Mandarin Orange, Grapefruit and Mint
- Heart: Cinnamon, Cloves, Ginger and Pepper
- Base: Amber, Spicy Notes, Leather, Woody Notes and Patchouli.
Fragrance, perfume, gift idea.
(6294015151596)
| SKU | 6294015151596 |
| Model # | AR999 |
| Barcode # | 6294015151596 |
| Brand | Armaf |
| Shipping Weight | 0.5000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Assembled Length | 0.010m |
| Assembled Height | 0.020m |
| Assembled Width | 0.010m |
| Type | New |
Be The First To Review This Product!
Help other Nextra Chatswood (Karaonline) users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Fast dispatch from NSW
Secure checkout
Australian trusted business since 1997